Aktualności związane z Konkursem

Przygotowania do Finału Konkursu (19-04-2019)

Trwają ostatnie przygotowania do Finału Konkursu, który odbędzie się w dniach 25. i 26. kwietnia 2019 r. w ZSTiO w Limanowej i ZSTI w Mszanie Dolnej. Łącznie w Finałach weźmie udział ok. 200 laureatów etapu szkolnego konkursu. Wszystkim uczniom życzymy Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych, a laureatów zapraszamy na Finał Konkursu !!!

Etap szkolny już za nami (15-03-2019)

W dniach 14 - 15 marca 2019 r. odbył się etap szkolny konkursu Zawód nie zawodzi. W zmaganiach konkursowych wzięło udział ponad 1000 uczniów z prawie 30 szkół powiatu limanowskiego, nowotarskiego i myślenickiego. W sumie zostało rozwiązanych prawie 2000 quizów w obszarach: budowlanym, elektrycznym, informatycznym, reklamy, mechaniczno-spawalniczym, elektryczno-elektronicznym, mechaniczno-mechatronicznym, motoryzacyjnym oraz architektury obrazu. Wszystkim uczniom gratulujemy osiągniętych wyników, a laureatów zapraszamy na Finał Konkursu !!!

Już w najbliższy poniedziałek 11.03.2019 etap próbny Konkursu (10-03-2019)

Przypominamy, że w najbliższy poniedziałek (11.03.2019 r.) odbędzie się etap próbny Konkursu. Etap probny ma na celu zapoznanie się uczniów z platformą konkursową oraz przetestowanie sprawności działania platformy. Quizy konkursowe na etapie próbnym będą zawierały po 6 wybranych pytań w każdym z obszarów. Każdy uczeń zarejestrowany na platformie będzie mógł przetestować swoje umiejętności i wiadomości w każdym z obszarów. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem przystąpienie ucznia do etapu próbnego nie jest obowiązkowe, i że punkty zdobyte podczas etapu próbnego NIE WLICZAJĄ SIĘ do rankingu aktywności szkół.

Quizy konkursowe podczas etapu próbnego będą dostępne przez cały dzień (do godz. 20.00) i będzie je można rozwiązywać dowolną liczbę razy.

VII edycja konkursu już wkrótce... (10-10-2019)

Już wkrótce ruszamy z kolejną edycją Konkursu promującego zawody techniczno - informatyczne "Zawód nie zawodzi". To będzie już VII odsłona tego konkursu, którego odbiorcami są uczniowie wybranych szkół podstawowych w Polsce! Jak zawsze stawiamy na nowatorskie podeście do tematyki konkursowej!